Nazywam się Beata Polczyk i jestem założycielką Jedwab Art .Tworzę wzory na tkaninie, barwiąc jedwab wyłącznie roślinami, z którego powstają oryginalne obrazy i ozdobne talerze. Z wykształcenia jestem ogrodniczką, która całą swoją miłość i zachwyt nad światem roślin przelewa na to co tworzy. Inspiruje mnie muzyka klasyczna, w której znajduję ukojenie i możliwość zaglądniecia w głąb siebie.
Wierzę, że obcowanie ze sztuką wyzwala w każdym z Nas ogromne emocje, a jedwabne dekoracje otulają zarówno duszę jak i nasze wnętrza.

Co możesz znaleść dla siebie w Jedwab Art?

JEDWABNE OBRAZY są to abstrakcyjne dzieła sztuki, w których tkanina tworzy delikatne struktury, a emocje są jej nieodrębną częścią. Znajdziesz w nich wrażliwość, ukojenie, inspiracje i poszanowanie do natury. Każda z kolekcji to osobna historia, opowiedziana emocjami.

OZDOBNE TALERZE to najnowsza forma wyrazu siebie, powstała z zachwytu nad dawną ceramiką i chęci nadania jej nowego życia po przez upcycling. Stworzenie jedwabnych struktur na talerzu z drugiego obiegu sprawia, że zyskuje on na nowoczesności nie tracąc przy tym swojego dawnego charakteru.

Szacunek do natury to jedna z moich kluczowych wartości, którą kieruję się podczas codziennych wyborów. Dlatego też w mojej ofercie pojawiły się WARSZTATY BARWIERSKIE.

Pragnę dzielić się moim doświadczeniem w tej dziedzinie i pokazywać ile ukrytego piękna drzemie w roślinach.

Odkrywanie kolejnych naturalnych barw to wspaniała przygoda!

Zapraszam Cię do niej!’